MÖBLER / Bord / Skrivbord 11654505
nr 1165 4505
Skrivbord
sengustaviansk stil, mahogny, längd: 114 cm, djup: 61 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:21:38
700 kr
800 kr
900 kr